Єдина Країна! Единая Страна!
ПІДТРИМАЙТЕ РАДІО "ВАНДА-FM"
monobank: 5375 4141 1627 2302
📰 Редакция сайта "ВФейляндии" ищет идеи для нового сайта. Пишите 📩 сюда, чтобы предложить идеи для нового сайта

Шановні правовласники. Ця інформація буде для вас!

Шановні власники авторських та суміжних прав! Доводимо до вашого відома, що радіо «Ванда-FM Україна» є некомерційним і призначене лише для особистого прослуховування. Ми не заробляємо на ньому гроші, тому не можемо вам платити авторські гонорари.
Нагадуємо також, що згідно чинного законодавства України інтернет-радіостанції не підлягають ліцензуванню, а музичні твори на них можуть транслюватися без спеціальних дозволів.

В ефірі інтернет радіостанції «Ванда-FM Україна» звучать композиції надіслані самими виконавцями безпосередньо на нашу електронну скриньку або ж у будь-яке офіційне музичне представництво в мережі інтернеті. Використання музичних творів відбувається на договірній основі між власником авторського права та особою що його використовує. Якщо ж Ви є власником музичного твору і проти його використання, будь-ласка надішліть офіційне звернення на електрону адресу — radiowanda10@gmail.com і ваша композиція буде оперативно вилучена з ефіру. Усі інші матеріали є авторською власністю радіостанції. Будь-яке копіювання матеріалу із сайту або ефіру без згоди адміністрації категорично заборонено.